نحوه ارسال وپردازش

نحوه ارسال سفارشات

هزینه و نحوه ارسال سفارشات

زمان و نحوه ارسال سفارشات تهران و شهرستان ها فروشگاه واریان شاپ

تحویل حضوری سفارش:

چنانچه از ساعت 10 الی 17 روزهای کاری خرید کنید بعد از ثبت سفارش خود میتونید باشماره 09020209081 هماهنگ کنیدحضوری تشریف بیاورید و سفارش خود را تحویل بگیرید.

توجه: در هنگام تحویل باید کارت شناسایی شخص واریز کننده به حساب را همراه خود به همراه داشته باشید.

ارسال اکسپرس در تهران:

چنانچه از ساعت 10 الی 12 خرید کنید سفارش شما در شیفت توزیع 16 الی 20 ارسال خواهد شد.

چنانچه از ساعت 14 الی 17 خرید کنید سفارش شما در شیفت توزیع 18 الی 20 ارسال خواهد شد.

چنانچه بعد از ساعت 17 خرید کنید سفارش شما صبح روز کاری بعد ارسال خواهد شد ولی اگر میخواهید سفارش شما در همان روز ارسال شود باید با شماره 09020209081 تماس گرفته و هماهنگی های لازم را با بخش ارسال سفارشات انجام دهید.

توجه داشته باشید ارسال اکسپرس در تهران  برای روزهای تعطیل^ هم ^ قابل اجرا هستش.

ارسال با پست پیشتاز:

چنانچه قبل از ساعت 12 خرید کنید سفارش شما در همان روز تحویل اداره پست داده خواهد شد و اگر بعد از ساعت 12 ثبت سفارش کنید با توجه به ساعات کاری اداره پست سفارش شما صبح روز کاری بعد تحویل اداره پست داده خواهد شد.

در روز های پنج شنبه سفارسات ثبت شده قبل از ساعت 11 در همان روز تحویل پست داده خواهد شد.

روند ارسال سفارشات توسط پست طبق مکان مورد نظر متفاوت میباشد ولی 24 ساعت الی 72 سفارش شما توسط پست به دست شما خواهد رسید و تمام تلاش کادر واریان شاپ این است که سفارش هر چه زود تر به دست شما برسد.

در ارسال پستی ، مبلغ ارسال توسط خریدار پرداخت شده و نیازی نیست که هنگام دریافت کالا مبلغی بپردازید.

ارسال با تیپاکس:

چنانچه از ساعت 10 الی 16 خرید کنید سفارش شما دوساعت پس از ثبت تحویل تیپاکس داده خواهد شد.

چنانچه بعد از ساعت 16 خرید کنید سفارش شما فردای روز کاری بعد تحویل تیپاکس داده خواهد شد.

در روز های پنج شنبه سفارشات ثبت شده قبل از ساعت 12 در همان روز تحویل تیپاکس داده خواهد شد و سفارشات ثبت شده بعد از این ساعت در اولین روز کاری بعد تحویل تیپاکس داده خواهد شد.

روند ارسال سفارشات توسط تیپاکس طبق مکان مورد نظر متفاوت میباشد ولی 24 ساعت الی 72 سفارش شما توسط تیپاکس به دست شما خواهد رسید و تمام تلاش کادر فروشگاه واریان شاپ این است که سفارش هر چه زود تر به دست شما برسد.

در ارسال تیپاکس هزینه به صورت پس کرایه میباشد و شما بعد از تحویل سفارش هزینه ارسال را پرداخت خواهید کرد.

نکات قابل توجه در هنگام تحویل سفارش:

در هنگام مراجعه حضوری حتما نام و مدل دستگاه را با فاکتور ثبت شده خود بررسی نمایید.

در هنگام ارسال سفارش توسط پیک در تهران نام و مدل دستگاه را با فاکتور ثبت شده خود بررسی نمایید و اگر مغایرتی بین مدل دستگاه و فاکتور ثبت شده وجود داشت از تحویل سفارش خوداری نمایید.

به اطلاع خریداران واریان شاپ میرسانیم همه ی سفارشات ارسالی به صورت درست و سالم توسط فروشگاه بسته بندی شده و تحویل شرکت های حمل و نقل داده میشود . حتما در هنگام تحویل بار  در حضور نمایندگان شرکت های نامبرده بسته ارسالی باز شود و پس از کنترل تعداد و مدل و انطباق با فاکتور خرید،  رسید تحویل امضاء شود. بدیهی است موارد اعتراضی در زمان حضور نماینده حمل  قابل پیگیری است و پس از تحویل کالا و دریافت رسید، مسئولیت به عهده مشتری  گرامی است و واریان شاپ مسئول نمی باشد.

واریان شاپ هر گونه اعلام آسیب دیدگی بعد از طی 24 ساعت کاری از زمان تحویل و همچنین اعلام آسیب دیدگی بدون صورت جلسه شرکت حمل و  نقل کننده را نخواهد پذیرفت.