خرید اقساطی

   صفحه اصلی واریان شاپ>>

مراحل دریافت تسهیلات بدون پیش پرداخت:

  1. تکمیل اطلاعات اولیه و اعتبار سنجی
  2. بارگذاری تصاویر مدارک و فرم های مورد نیاز در سایت
  3. بررسی مدارک توسط کارشناسان ما
  4. ارسال فیزیکی مدارک به آدرس شرکت(در صورت تایید و تکمیل پرونده)
  5. صدور پیش فاکتور و ارسال کالا

***(در صورت تایید در مرحله,همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس میگیرند)***

چه کسانی میتوانند از تسهیلات استفاده کنند:

تمامی افراد شاغل، شامل کارمندان محترم دولت، کارمندان شرکت‌های خصوصی و کاسبان جواز کسب دار در سراسر ایران می‌توانند تسهیلات دریافت کنند. درحال حاضر امکان استفاده از این طرح برای بازنشستگان و مستمری بگیران وجود ندارد. در آینده این امکان نیز فراهم خواهد شد.

مدارک مورد نیاز:

 1: مستندات هویتی 

1-1 تمام صفحات شناسنامه 2-1 پشت و روي کارت ملی

 2: مستندات درآمدي

 1-2 کارمند دولتی: - اصل گواهی اشتغال به کار یا تصویر آخرین حکم کارگزینی مهمور به مهر سازمان - تصویر فیش حقوقی ماه آخر 

2-2 کارمند بخش خصوصی (کارفرماي حقوقی) - اصل گواهی اشتغال به کار یا تصویر آخرین حکم کارگزینی مهمور به مهر سازمان - تصویر فیش حقوقی ماه آخر - تصویر صفحه اول دفترچه بیمه 

3-2 کارمند خصوصی (کارفرماي حقیقی) - تصویر فیش حقوقی ماه آخر یا پرینت حساب واریز حقوق - گواهی اشتغال به کار - تصویر لیست 2 ماهه آخر بیمه - تصویر صفحه اول دفترچه بیمه

 4-2 کاسب جواز کسب دار 

3 (مستندات سکونتی - گردش حساب بانکی مهمور به مهر بانک - کپی برابر با اصل دفترخانه مستندات محل کار (سند یا اجاره نامه) یا تائیدیه کدپستی - کپی برابر با اصل دفترخانه جواز کسب معتبر 

1-3 قبض برق و تلفن یا کپی اجاره نامه یا سند محل سکونت متقاضی یا تائیدیه کدپستی 

4 (تکمیل، امضاء و اثرانگشت پرسشنامه درخواست تسهیلات اعتباري

5 (تکمیل، امضاء و اثرانگشت قرارداد فروش اقساطی 6 (تکمیل، امضاء و اثرانگشت گواهی تحویل و قبول کالا 7 (ارائه چکهاي صیادي 8 (پرینت 10 گردش آخر حساب جاري بانکی (حساب متصل به چک بازپرداخت تسهیلات)

فروش اقساطی واریان شاپ با همکاری پست بانک

توضیحات 

مزایا 

همانطور که در مطلب فروش اقساطی لوازم دیجیتال (موبایل .تبلت .PS4و...) ذکر شد یکی از بانک‌های معتبر در زمینه دریافت اعتبار جهت خرید لوازم دیجیتال ، پست بانک ایران است که در این بخش به توضیحات کامل فروش اقساطی واریان شاپ با پست بانک ایران خواهیم پرداخت تا چنانچه شما از مشتریان این بانک هستید و در نظر دارید از طریق بخش اعتبارات این بانک اقدام به دریافت کارت اعتباری خرید لوازم خانگی نمایید از آن اطلاع کسب کرده و به خرید لوازم  مورد نظر خود بپردازید. به همین ترتیب دقت داشته باشید که برای دریافت وام لوازم موردنظر از پست بانک ، باید شرایط مورد نیاز بانک را فراهم ساخته و واریان شاپ به عنوان نماینده رسمی محصولات  هیچگونه دخل و تصرفی در این زمینه نخواهد داشت و صرفاً جهت رفاه حال هموطنان این طرح را با مشارکت بانک راه‌اندازی نموده است.

دریافت معرفی‌نامه بانک دریافت معرفی‌نامه از واریان شاپ برای معرفی خریدار به بانک

1.دریافت معرفی‌نامه بانک

دریافت معرفی‌نامه از واریان شاپ برای معرفی خریدار به بانک

2.دریافت کارت اعتباری خرید

مراجعه به شعب منتخب پست بانک و دریافت کارت اعتباری

3.دریافت کارت اعتباری خرید

مراجعه به شعب منتخب پست بانک فعلا شعبه امیر المومنین خرمشهر و دریافت کارت اعتباری

4.ارسال کالا

پردازش کالا در انبار و ارسال کالا درب منزل خریدار ویا تحویل از فروشنده

توضیحات تکمیلی فروش اقساطی واریان شاپ با پست بانک

همانطور که در نمودار بالا مشاهده می‌نمایید ، تنها نیاز است که شما پس از تماس با واریان شاپ و یا مراجعه حضوری ، معرفی‌نامه خود را جهت مراجعه به پست بانک دریافت کرده و با در دست داشتن مدارک مورد نیاز جهت احراز هویت و پس از تکمیل مراحل اداری بانک ، کارت اعتباری را دریافت نمایید.

پس از دریافت کارت شما قادر خواهید بود به دو صورت حضوری و غیر حضوری از اعتبار موجود در کارت خود استفاده کرده و کالای مورد نظر خود را خریداری کنید.

همچنین لازم به ذکر است که پس از ثبت کارت اعتباری شما در سامانه بانکی کشور توسط واریان شاپ ، کالای شما جهت ارسال به واحد انبار ارسال شده و طی فرآیندی کوتاه ، کالای مورد نظر شما به درب منزل ارسال خواهد شد.

مزایا:

1.سقف اعتبار
50 میلیون تومان

2.باز پرداخت

اقساط 36 ماهه

3.سپرده گذاری

بدون نیاز به سپرده‌گذاری

4.قیمت کالا

مطابق با قیمت مصرف‌کننده

توضیحات تکمیلی فروش اقساطی با پست بانک

همانطور که در نمودار بالا مشاهده می‌نمایید ، تنها نیاز است که شما پس از تماس با واریان و یا مراجعه حضوری ، معرفی‌نامه خود را جهت مراجعه به پست بانک دریافت کرده و با در دست داشتن مدارک مورد نیاز جهت احراز هویت و پس از تکمیل مراحل اداری بانک ، کارت اعتباری را دریافت نمایید.

پس از دریافت کارت شما قادر خواهید بود به دو صورت حضوری و غیر حضوری از اعتبار موجود در کارت خود استفاده کرده و کالای مورد نظر خود را خریداری کنید.

همچنین لازم به ذکر است که پس از ثبت کارت اعتباری شما در سامانه بانکی کشور توسط واریان ، کالای شما جهت ارسال به واحد انبار ارسال شده و طی فرآیندی کوتاه ، کالای مورد نظر شما به درب منزل ارسال خواهد شد.

                                                   << صفحه اصلی واریان شاپ>>

                                                <<دانلود اپ واریان شاپ>> 

بازگشت به بالای صفحه

‏به واریان شاپ در واتساپ پیام بدهید. https://wa.me/message/7NCWVBBV2VKKL1