خرید اقساطی

مراحل دریافت تسهیلات بدون ضامن:

از سراسر ایران * ثبت نام کنید و از * واریان شاپ * تا 24 ماه و بدون سقف محدود اقساطی خرید نمایید...

✔️ امکان خرید اقساطی تا 24 ماه

✔️
لینک ثبت نام خرید اقساطی:  
کلیک کن!

✔️
محاسبه گر اقساط:
 کلیک کن!

✔️
پیگیری خرید اقساطی:  
کلیک کن!

مشتریان عزیز به اطلاع می رساند شرکت واریان شاپ تمامی بازنشستگان تامین اجتماعی که حقوق خود را از بانک رفاه دریافت می نمایند; بدون اعتبارسنجی , کالا و خدمات ارائه می دهد. در این طرح احتیاجی به پیش پرداخت نبوده و مشتری می تواند کالا را از دم قسط تهیه نماید.
چگونگی کار:

برگه ای به عنوان
وکالتنامه بانک رفاه توسط شرکت نیک راستین پارسا مهر و امضاء گردیده و در اختیار فروشگاه قرار میگیرد، سپس فروشگاه با پر کردن قسمت اول، برگه را در اختیار شما مشتری گرامی قرار داده و شما باید قسمت دوم برگه را کامل نموده و به یکی از شعب بانک رفاه مراجعه و بانک قسمت دوم را مهر و امضاء نماید، سپس شما برگه را به فروشگاه ارسال کرده و کالای خود را دریافت می نمایید.

در این طرح از شما فرم تعهد اقساط گرفته نشده و تنها جهت ضمانت همان 2 برابر اقساط, سفته پرداخت خواهید کرد.

همچنین شما میتوانید سوالات خود را در قسمت نظرات وارد نموده تا کارشناسان ما بررسی نمایند.09384689900

✔️چه کسانی میتوانند خرید اقساطی انجام دهند؟

کسانی که دسته چک دارند می‌توانند  تنها با داشتن این شرایط اقدام به خرید اقساطی با چک کنند:
1. داشتن قدمت قابل قبول حساب جاری
2. داشتن گردش حساب مقبول
3.نداشتن چک برگشتی فعال
4. داشتن نسبت قابل قبول بین مبلغ خرید با گردش حساب جاری

تاییدیه بای چک و سقف خرید شما بستگی به اعتبار حساب جاری معرفی شده و حجم گردش حساب شما دارد.

..

مراحل و شرایط خرید اقساطی از بای چک

1. ثبت درخواست اعتبار از طریق سایت واریان شاپ از بای چک

  • دریافت اعتبار از 3 طریق : چک، سفته، کسر از حقوق
  • میزان اعتبار از 2.000.000 الی 150.000.000 میلیون تومان توسط بای چک
  • دریافت اعتبار منوط به پرداخت یک سوم و یا یک چهارم مبلغ کالا (با تعین بای چک)

2. درصورت تایید در بای چک و دریافت اعتبار  مراجعه به سایت واریان  و ثبت سفارش در قسمت بای چک

درصورتی که قیمت کالا بیشتر از مبلغ اعتبار باشد، می‌بایست مابه تفاوت قیمت کالا و اعتبار + پیش پرداخت تعیین شده بای چک پرداخت شود.

3. پس از ثبت کالا و رویت کامل محاسبه گر اقساط  و تایید توسط مشتری، باز شدن درگاه بانکی ، برای پرداخت مبلغ پیش پرداخت. (مهلت پرداخت تا 4 ساعت بعد از ثبت کالا)

4. بعد از پرداخت وجه، کالا مشتری خرید می‌شود.

5 .مرحله عقد قرارداد و تماس با مشتری برای تعیین ماه‌های بازپرداخت و تعداد چک و یا تعیین ماه‌های بازپرداخت سفته

  • تعداد اقساط برای مبلغ فاکتور از 500 هزار تومان تا 3 میلیون تومان حداکثر 12 ماه
  • از 3 میلیون تومان تا 6 میلیون تومان حداکثر 18 ماه
  • برای مبالغ بیشتر از 6 میلیون تومان تا حداکثر 24 ماه امکان پذیر است
  • در برخی از ماه‌ها، تعداد چک‌ها متغیر می‌باشد

6. ارسال تصاویر چک‌های پر شده توسط مشتری، بعد از تایید چک‌ها ، واحد دلیوری جهت ارسال کالا با مشتری تماس می‌گیرند.

مشتریان شهرستان بعد از ارسال تصاویر چک یا سفته و تایید شدن آن‎ها،  چک و یا سفته‌های خود را به همراه مدارک مورد نیاز به آدرسی که در واحد قرارداد اعلام می‌شود با پست ارسال می‌کنند.

 بعد از دریافت مدارک توسط واریان شاپ، کالا مورد نظر با تیپاکس و یا باربری ارسال می‌شود.

7. مدت زمان تحویل کالا به مشتری پس از تایید نهایی مدارک، چک‌ها و قرارداد مشتری توسط لیزینگ، برای تهران و حومه بین 24 الی 48روز کاری و برای شهرستان پس از دریافت مدارک توسط واریان  در تهران، بین 3 الی 4 روز کاری

                                                با چک یا بی چک فقط از بای چک!

از سراسر ایران در *بای چک* ثبت نام کنید و از واریان شاپ تا 24 ماه و بدون سقف محدود اقساطی خرید نمایید...

سامانه اعتبارسنجی بای چک پس از احراز شما و در صورت معتبر بودن حساب معرفی شده در ثبت نام زیر ، ثبت نام شما را تائید و واریان شاپ  با توجه به تائیدیه بای چک ، چک ، سفته، چک موردی و یا کسر از حقوق شما را خواهد پذیرفت و شما به راحتی کالا یا خدمت مورد نظر را خریداری و دریافت خواهید نمود.

لطفا برای ادامه روند اعتبارسنجی اطلاعات فیلدهای مربوطه را با دقت تکمیل نموده و کد رهگیری که همان کد ملی شماست دریافت و پس از حداقل 24 ساعت و یا حداکثر 72 ساعت از طریق تماس با واریان شاپ و یا با مراجعه به سایت واریان شاپ و صفحه پیگیری ثبت نام اقساطی ، با وارد کردن کد  ملی خود از نتیجه ثبت نام مطلع شوید . ضمنا نتایج از طریق پیامک و ایمیل نیز اطلاع رسانی میگردد لذا خواهشمند است تلفن همراه و ایمیل خود را با دقت وارد نمایید. دقیق بودن اطلاعات به سرعت روند اعتبارسنجی کمک خواهد نمود.در صورت داشتن هرگونه سوال لطفا با تلفن 42487000 تماس حاصل فرمایید.

تذکر 1 : درصورتیکه قصد خرید بوسیله سفته،چک موردی یا کسر از حقوق را دارید پر کردن فیلد "شماره حساب حقوق یا پس انداز" الزامیست در صورت وارد نکردن اطلاعات مربوط به فیلد مذکور ثبت نام شما رسیدگی نخواهد شد.با معرفی حسابهای دارای گردش و معدل بالاتر از شانس قبولی بیشتری برخوردار خواهید بود.

تذکر 2 : در صورت خرید بوسیله چک هدف از پر کردن فیلد " شماره حساب حقوق یا پس انداز " این است که کارشناس اعتبارسنجی توان اعتباری حساب مذکور را نیز سنجیده تا در صورتیکه حساب جاری شما به تنهایی دارای حد نصاب کافی جهت قبولی مبلغ مورد درخواست شما نباشد از قدرت حساب پس انداز و یا حقوق شما جهت رسیدن به حدنصاب قبولی استفاده نماید چرا که در بسیاری موارد افراد به جای توقف پول در حساب جاری ، بیشتر در حساب پس انداز گردش ایجاد مینمایند و طبعا علاوه بر دریافت سود معدل بهتری ایجاد میگردد بنابراین با معرفی حسابهای قویتر شانس بیشتری در قبولی ثبت نام خواهید داشت.

تذکر3: در صورت ارائه کسر از حقوق و پذیرش آن توسط بای چک ، هنگام خرید یکبرگ سفته نیز از شما دریافت میگردد و بدیهی است پس از پایان اقساط سفته به شما عودت داده میشود. در نظر داشته باشید که در حالت خرید با گواهی کسر از حقوق پردازنده اقساط خود شما هستید و قسط از حقوق شما کسر نمیگردد و اخذ گواهی توسط بای چک تنها جهت تضمین پرداخت قسط توسط شما میباشد..

.

.


فروش اقساطی واریان شاپ با همکاری پست بانک

توضیحات 

مزایا 

همانطور که در مطلب فروش اقساطی لوازم دیجیتال (موبایل .تبلت .PS4و...) ذکر شد یکی از بانک‌های معتبر در زمینه دریافت اعتبار جهت خرید لوازم دیجیتال ، پست بانک ایران است که در این بخش به توضیحات کامل فروش اقساطی واریان شاپ با پست بانک ایران خواهیم پرداخت تا چنانچه شما از مشتریان این بانک هستید و در نظر دارید از طریق بخش اعتبارات این بانک اقدام به دریافت کارت اعتباری خرید لوازم خانگی نمایید از آن اطلاع کسب کرده و به خرید لوازم  مورد نظر خود بپردازید. به همین ترتیب دقت داشته باشید که برای دریافت وام لوازم موردنظر از پست بانک ، باید شرایط مورد نیاز بانک را فراهم ساخته و واریان شاپ به عنوان نماینده رسمی محصولات  هیچگونه دخل و تصرفی در این زمینه نخواهد داشت و صرفاً جهت رفاه حال هموطنان این طرح را با مشارکت بانک راه‌اندازی نموده است.

دریافت معرفی‌نامه بانک دریافت معرفی‌نامه از واریان شاپ برای معرفی خریدار به بانک

1.دریافت معرفی‌نامه بانک

دریافت معرفی‌نامه از واریان شاپ برای معرفی خریدار به بانک

2.دریافت کارت اعتباری خرید

مراجعه به شعب منتخب پست بانک و دریافت کارت اعتباری

3.دریافت کارت اعتباری خرید

مراجعه به شعب منتخب پست بانک فعلا شعبه امیر المومنین خرمشهر و دریافت کارت اعتباری

4.ارسال کالا

پردازش کالا در انبار و ارسال کالا درب منزل خریدار ویا تحویل از فروشنده

توضیحات تکمیلی فروش اقساطی واریان شاپ با پست بانک

همانطور که در نمودار بالا مشاهده می‌نمایید ، تنها نیاز است که شما پس از تماس با واریان شاپ و یا مراجعه حضوری ، معرفی‌نامه خود را جهت مراجعه به پست بانک دریافت کرده و با در دست داشتن مدارک مورد نیاز جهت احراز هویت و پس از تکمیل مراحل اداری بانک ، کارت اعتباری را دریافت نمایید.

پس از دریافت کارت شما قادر خواهید بود به دو صورت حضوری و غیر حضوری از اعتبار موجود در کارت خود استفاده کرده و کالای مورد نظر خود را خریداری کنید.

همچنین لازم به ذکر است که پس از ثبت کارت اعتباری شما در سامانه بانکی کشور توسط واریان شاپ ، کالای شما جهت ارسال به واحد انبار ارسال شده و طی فرآیندی کوتاه ، کالای مورد نظر شما به درب منزل ارسال خواهد شد.

مزایا:

1.سقف اعتبار
50 میلیون تومان

2.باز پرداخت

اقساط 36 ماهه

3.سپرده گذاری

بدون نیاز به سپرده‌گذاری

4.قیمت کالا

مطابق با قیمت مصرف‌کننده

توضیحات تکمیلی فروش اقساطی با پست بانک

همانطور که در نمودار بالا مشاهده می‌نمایید ، تنها نیاز است که شما پس از تماس با واریان و یا مراجعه حضوری ، معرفی‌نامه خود را جهت مراجعه به پست بانک دریافت کرده و با در دست داشتن مدارک مورد نیاز جهت احراز هویت و پس از تکمیل مراحل اداری بانک ، کارت اعتباری را دریافت نمایید.

پس از دریافت کارت شما قادر خواهید بود به دو صورت حضوری و غیر حضوری از اعتبار موجود در کارت خود استفاده کرده و کالای مورد نظر خود را خریداری کنید.

همچنین لازم به ذکر است که پس از ثبت کارت اعتباری شما در سامانه بانکی کشور توسط واریان ، کالای شما جهت ارسال به واحد انبار ارسال شده و طی فرآیندی کوتاه ، کالای مورد نظر شما به درب منزل ارسال خواهد شد.

                                                   << صفحه اصلی واریان شاپ>>

                                                <<دانلود اپ واریان شاپ>> 

بازگشت به بالای صفحه

‏به واریان شاپ در واتساپ پیام بدهید. https://wa.me/message/7NCWVBBV2VKKL1