خرید اقساطی

   صفحه اصلی واریان شاپ>>

فروش اقساطی واریان شاپ با همکاری پست بانک

توضیحات 

مزایا 

همانطور که در مطلب فروش اقساطی لوازم دیجیتال (موبایل .تبلت .PS4و...) ذکر شد یکی از بانک‌های معتبر در زمینه دریافت اعتبار جهت خرید لوازم دیجیتال ، پست بانک ایران است که در این بخش به توضیحات کامل فروش اقساطی واریان شاپ با پست بانک ایران خواهیم پرداخت تا چنانچه شما از مشتریان این بانک هستید و در نظر دارید از طریق بخش اعتبارات این بانک اقدام به دریافت کارت اعتباری خرید لوازم خانگی نمایید از آن اطلاع کسب کرده و به خرید لوازم  مورد نظر خود بپردازید. به همین ترتیب دقت داشته باشید که برای دریافت وام لوازم موردنظر از پست بانک ، باید شرایط مورد نیاز بانک را فراهم ساخته و واریان شاپ به عنوان نماینده رسمی محصولات  هیچگونه دخل و تصرفی در این زمینه نخواهد داشت و صرفاً جهت رفاه حال هموطنان این طرح را با مشارکت بانک راه‌اندازی نموده است.

دریافت معرفی‌نامه بانک دریافت معرفی‌نامه از واریان شاپ برای معرفی خریدار به بانک

1.دریافت معرفی‌نامه بانک

دریافت معرفی‌نامه از واریان شاپ برای معرفی خریدار به بانک

2.دریافت کارت اعتباری خرید

مراجعه به شعب منتخب پست بانک و دریافت کارت اعتباری

3.دریافت کارت اعتباری خرید

مراجعه به شعب منتخب پست بانک فعلا شعبه امیر المومنین خرمشهر و دریافت کارت اعتباری

4.ارسال کالا

پردازش کالا در انبار و ارسال کالا درب منزل خریدار ویا تحویل از فروشنده

توضیحات تکمیلی فروش اقساطی واریان شاپ با پست بانک

همانطور که در نمودار بالا مشاهده می‌نمایید ، تنها نیاز است که شما پس از تماس با واریان شاپ و یا مراجعه حضوری ، معرفی‌نامه خود را جهت مراجعه به پست بانک دریافت کرده و با در دست داشتن مدارک مورد نیاز جهت احراز هویت و پس از تکمیل مراحل اداری بانک ، کارت اعتباری را دریافت نمایید.

پس از دریافت کارت شما قادر خواهید بود به دو صورت حضوری و غیر حضوری از اعتبار موجود در کارت خود استفاده کرده و کالای مورد نظر خود را خریداری کنید.

همچنین لازم به ذکر است که پس از ثبت کارت اعتباری شما در سامانه بانکی کشور توسط واریان شاپ ، کالای شما جهت ارسال به واحد انبار ارسال شده و طی فرآیندی کوتاه ، کالای مورد نظر شما به درب منزل ارسال خواهد شد.

مزایا:

1.سقف اعتبار
50 میلیون تومان

2.باز پرداخت

اقساط 36 ماهه

3.سپرده گذاری

بدون نیاز به سپرده‌گذاری

4.قیمت کالا

مطابق با قیمت مصرف‌کننده

توضیحات تکمیلی فروش اقساطی با پست بانک

همانطور که در نمودار بالا مشاهده می‌نمایید ، تنها نیاز است که شما پس از تماس با واریان و یا مراجعه حضوری ، معرفی‌نامه خود را جهت مراجعه به پست بانک دریافت کرده و با در دست داشتن مدارک مورد نیاز جهت احراز هویت و پس از تکمیل مراحل اداری بانک ، کارت اعتباری را دریافت نمایید.

پس از دریافت کارت شما قادر خواهید بود به دو صورت حضوری و غیر حضوری از اعتبار موجود در کارت خود استفاده کرده و کالای مورد نظر خود را خریداری کنید.

همچنین لازم به ذکر است که پس از ثبت کارت اعتباری شما در سامانه بانکی کشور توسط واریان ، کالای شما جهت ارسال به واحد انبار ارسال شده و طی فرآیندی کوتاه ، کالای مورد نظر شما به درب منزل ارسال خواهد شد.

                                                   << صفحه اصلی واریان شاپ>>

                                                <<دانلود اپ واریان شاپ>> 

بازگشت به بالای صفحه

‏به واریان شاپ در واتساپ پیام بدهید. https://wa.me/message/7NCWVBBV2VKKL1