ثبت نام فروش اقساطی >>

مفتخریم اعلام کنیم که فروشگاه اینترنتی این مجموعه راه‌اندازی شد و از این پس، فروش محصولات را به صورت الکترونیک در اختیار شما، قرار خواهیم داد. ما این فروشگاه را با استفاده از جدیدترین تکنولوژی‌های روز و استانداردهای بالا جهانی راه‌اندازی کردیم تا راحتی بیش‌تری را برای شما فراهم کنیم. امیدواریم خرید راحت و دلنشینی را تجربه کنید.

✅چه کسانی میتوانند خرید ^ اقساطی^ انجام دهند؟

1.بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی :(سامانه بتا بانک رفاه کارگران)لینک ثبت نام و توضیحات>>

2.کسانی که  دسته چک * دارند! لینک ثبت نام با چک>>

محاسبه گر اقساط با چک >>

در این فروشگاه، امکان مقایسه، بررسی و نقد محصولات برای شما فراهم شده و سعی ما همواره شفافیت و تصمیم‌گیری آگاهانه مخاطبان است و از نظرات سازنده شما استقبال می‌کنیم.

 درباره فروش اقساطی موبایل


تلفن همراه یکی از ملزومات دنیای دیجیتال امروز است که نمی توان اهمیت آن را نادیده گرفت. بدون شک می توان گفت یکی از پرکاربردترین وسایل شخصی که به طور مداوم و در طول روز از آن استفاده می کنیم تلفن همراهمان است. 

از آنجا که تلفن های همراه قیمت نسبتا بالایی دارند باید در انتخاب آنها دقت کافی داشته باشیم تا گوشی مدت ها در نهایت کیفیت برای ما کار کند.فروشگاه های آنلاین و حضوری بسیاری در سراسر کشور وجود دارند که شرایط فروش اقساطی موبایل و فروش نقدی آن را در اختیار خریداران خود قرار می دهند.


بعد از شناخت کافی از انواع سیستم های عامل و انتخاب گوشی مورد نظر خود به فروشگاه هایی که شرایط فروش اقساطی موبایل یا فروش نقدی آن را در اختیار شما قرار داده مراجعه کرده و گوشی مورد نظر خود را تهیه کنید.

فروش اقساطی موبایل فروشگاه بزرگ واریان شاپ:    

ثبت نام فروش اقساطی >>

اگر توانایی خرید نقدی گوشی مورد نظرتان را ندارید می توانید با مراجعه به سایت ,واریان از شرایط ویژه فروش اقساطی موبایل برخوردار شده و گوشی مورد نظرتان را تهیه کنید.

در فروشگاه آنلاین واریان تمام گوشی ها و برندهای مطرح موجود در بازار با سیستم های عامل اندروید و IOS موجود بوده و می توانید آن ها را باهم مقایسه کرده و بهترین گوشی متناسب با بودجه خود خریداری کنید.

در فروش اقساطی موبایل سایت واریان شما می توانید با پرداخت تنها یک سوم قیمت گوشی هایی که گرانتر از 2 میلیون تومان هستند، گوشی مورد علاقه خود را سفارش دهید.

در صورتی که قیمت گوشی نیز از 2 میلیون تومان کمتر باشد اصلا نیازی به پیش پرداخت ندارید و هزینه گوشی برایتان قسط بندی می شود.

برخلاف بسیاری از فروشگاه ها که در فروش اقساطی موبایل اقساط را نهایتا 3 ماهه در نظر میگیرند، در فروش اقساطی موبایل از سایت واریان شما می توانید به دلخواه خود هزینه باقی مانده را در اقساط 3 تا 24 ماهه پرداخت کنید. گوشی سفارش داده شما ظرف

 حداکثر 72 ساعت درب منزل به شما تحویل داده می شود.

ثبت نام فروش اقساطی >>

در صورتی که سوالی دارید، با کارشناسان پشتیبانی ما تماس بگیرید تا از راهنمایی آن‌ها بهره‌مند شوید.